sobota, 3 września 2011

Gdynia The Culture Tall Ships Regatta 2011 & inspiracje na dziś:)

Dziś w Trójmieście była istnie piękna pogoda. Słoneczko przygrzewało, humor dopisywał,a i również atrakcji nie brakowało:)

W moim mieście od Wczoraj 02 - 05. 09.2011 Odbywa się Zlot Żaglowców - Gdynia The Culture Tall Ships Regatta 2011. Była możliwość zwiedzania, więc z samego rana się na nie udałam:) Jak widać nie tylko my na to wpadliśmy! Nie spodziewałam się aż takich tłumów, tym bardziej, że już się rozpoczął rok szkolny,a jednak! Dobra pogoda również na pewno zachęciła mieszkańców 3miasta, ale również ludzi z całej polski, a nawet z zagranicy do przyjazdu do Gdyni:)

Wczoraj odbyło otwarcie zlotu, na którym wystąpił zespół Afromental i na zakończenie dnia Gdynia postarała się o sztuczne ognie! Także dzieje się, tu dzieje :)

Na dziś mam jeszcze dla was parę inspiracji:)

P.S. :)
Cieszę się, że od wczoraj przybyło mi dwóch obserwatorów! To bardzo buduję i motywuje do następnych postów:) Zapraszam was do komentowania i odwiedzania mojego bloga :) buziaki dla was:*


INSPIRACJE NA DZIŚ :)


Miłego wieczoru!

3 komentarze:

 1. I są kolczyki, których zdobyć nie mogę ehhh...
  Dziękuję Ci bardzo za tę wypowiedź, to mnie buduuje, bo naprawdę czasem mam dość tych złośliwych opiń, oceniamy to jak kto się ubiera do swojej sylwetki a nie to czy ma nadwagę, czy też nie. ;[

  A co do zestawu "50", Niunia, to jest spódnica. :-) Spodenki też takie były, ale ich nie kupiłam z racji na to, że były to bombki i wyglądało na mnie to po prostu niesmacznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki zakupiłam podobne jak na zdjęciu tylko brązowe w Tesco;) pokaże w nowym poście na temat zakupów:)

  Spódnica! a no proszę a wyglądało jak spodenki:)co nie zmienia faktu, że wyglądają zabójczo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, w takim razie czekam na informację o nowej notatce.;-)
  Pozwolisz, że użyczę sobie te usteczka z posta? Zauroczyły mnie, chciałabym ożywić swojego bloga takim kissem.:-)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło poczytać wasze opinie :)