czwartek, 18 sierpnia 2011

Wasze ulubione blogi

Od jakiegoś czasu codziennie śledzę parę blogów. Najbardziej lubię blog Kenzy http://kenzas.se - adres znajdziecie na moim blogu po lewej stronie w zakładce ulubione:) Fajne w tym blogu jest to, iż jest możliwość przetłumaczenia go na różne języki. W języku polskim brzmi dość dziwnie, ale za to po angielsku jest dość znośnie i da się zrozumieć o czym jest mowa. Dziewczyna aktualizuje swojego bloga parę razy dziennie, więc jest co obserwować. Ma rewelacyjny styl i sposób bycia:)

Drugim z blogów jest http://suosikki.fi/just-my-imagination/ - Janni - tu niestety nie ma możliwości zrozumienia o co biega, bo dziewczyna jest finką;) lecz blog również dość często aktualizowany. Janni ma również tj. i Kenza świetny styl, wygląda rewelacyjnie w każdym zestawieniu. Potrafi zestawić niektóre zestawy tak, że człowiek normalnie by nie wpadł, aż na takie połączenie - a całość wygląda genialnie:).

Poniżej parę fotek Kenzy i Janni z ich blogów, na pewno większość z was je zna, ale tak dla przybliżenia o kim tu jest mowa wrzucam :)

*Kenza

 *JanniA jakie są wasze ulubione blogi?? wrzucajcie linki w komentarzach :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło poczytać wasze opinie :)