czwartek, 29 grudnia 2011

Powrót ...Merry Christmas:)...Happy New Year!!...~~~~new inspirations

Witam Was Wszystkich!!!

Bardzo długo nie pisałam. Niestety mój napięty "grafik" w ciągu minionych paru tygodni to piekło! Naprawdę było mi się ze wszystkim wyrobić na uczelniach i wiadomo okres przedświąteczny też należy do takiego czasu, że wszystko robi się w biegu i na wszytko brakuje czasu! Na szczęście jesteśmy już po świętach i trochę wolnych dni mi wpadło;), więc korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć... (jeśli tu ktoś jeszcze wchodzi ;P po mojej tak długiej nieobecności;))

...spóźnione (ale szczere!:)) Wesołych Świąt!! :) Oraz Szczęśliwego Przyszłego Nowego Roku 2012!! By był on lepszy od tego, który właśnie mija:)!!!


Jak Wam minęły święta?? Zadowoleni jesteście z prezentów?? Pochwalcie się:)

Jakie plany na sylwestra?? Macie jakieś pomysły na outfity, makijaż?? Podzielcie się pomysłami!! :))


Jak wiadomo rozpoczeły się nasze ukochane wyprzedaże!!! Udało się wam już coś upolować?? lub może macie jakieś rzeczy na oku?:> Ja już odbyłam dwie rundki po sklepach i co nieco już kupiłam:) i obiecuję przedstawię wam te rzeczy w następnym poście:)

Także teraz myślę, że zostawię Was już z inspiracjami:)


-Przepiękny zapach!-A i takie pytanko do was, czy wiecie gdzie można jeszcze zdobyć tą bluzkę:P wiem wiem, że to z zeszłorocznej kolekcji H&M, ale może ktoś ma na zbyciu 40/L była bym wdzięczna :D, tak swoją drogą czy ja jakaś dziwna jestem, czy wy też macie taką przypadłość: Patrzycie na rzecz wachcie się czy wziąć czy nie, aż wreszcie rezygnujecie. Wracacie do domu i pytacie samą siebie, w sumie dlaczego tego nie wzięłam :D Następnego dnia wracam do sklepu i już tego co chciałam nie ma, albo już rozmiarówka nie ta;D Ach my kobiety:D

oto ona :):)
Ponadto poszukuję jeszcze :D jak ktoś ma, proszę o kontakt:)

H&M


H&M
 TOP SHOP


Pozdrawiam Was gorąco:):**

Chciały byście aby na blogu pojawił się jakiś konkurs??:)

2 komentarze:

Będzie mi miło poczytać wasze opinie :)